Ładowanie
07.01.2018 r.


Już jesteśmy w sieci! Dziś ruszyła nasza strona www.zubrowa10.pl

 

Tak oto zaczynamy nowy rozdział naszego twórczego życia i nowy rozdział ŻUBROWEJ 10 JAN WALENCIK – pod znakiem SIECI INTERNETOWEJ.

Przyznajemy, długo trwało, zanim zebraliśmy się wreszcie i zbudowaliśmy stronę www.zubrowa10.pl. Od lat przeszkadzały nam w tym kolejne produkcje filmowe, książkowe, wystawiennicze oraz samo aktywne filmowanie i fotografowanie. Co tu dużo mówić – zawsze mieliśmy nawał pracy. A pracujemy w końcu w bardzo małym gronie.

Mamy szczerą nadzieję, że strona www.zubrowa10.pl zainteresuje Was, Szanowni Internauci. Że wielu znajdzie w niej coś interesującego dla siebie, może nawet coś inspirującego. Że zostaniecie Przyjaciółmi ŻUBROWEJ 10 i będziecie nas często odwiedzać.


Bardzo staraliśmy się, aby układ strony i jej treści były czytelne, a funkcjonowanie niezawodne. Część informatyczną – programowanie i kodowanie strony – przygotowała firma RUTCOM, w szczególności Krzysztof Rutkowski i Tomasz Popławski, którzy z ogromnym znawstwem i zawodowym pietyzmem, ale też z wielką cierpliwością i życzliwością przez kilka miesięcy realizowali nasze wymagające pomysły. Niemało jest tutaj fotografii i klipów filmowych, które chwilami mogą istotnie wydłużać reakcję serwera. Działanie tej strony zależy od wielu zmiennych, na które nie zawsze mamy wpływ. Jeśli zwłaszcza teraz, na początku, pojawią się jakieś dysfunkcje, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.

Szanowny Gościu odwiedzający tę stronę! Jeśli zauważysz jakiś problem w funkcjonowaniu, coś co przeszkadza w przeglądaniu lub najzwyczajniej – nasz błąd – prosimy uprzejmie, daj nam znać przez kontakt. Postaramy się szybko usunąć wadę, tym bardziej, że sami również cenimy sprawne działanie.