ODKRYWAMY ŚWIAT NATURY PO SWOJEMU

FILMY FOTOGRAFIE SŁOWA DŹWIĘKI

STRONA  ARCHIWALNA  (sprzed 2022 r.)

23.01.2017 r.

Konferencja prasowa: premiera naszego albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa

20 stycznia 2017 roku, w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym im. Profesora Andrzeja Myrchy – w białostockim Kampusie przy ul. Konstantego Ciołkowskiego 1J – pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego – współwydawcy nowej pozycji ŻUBROWEJ 10 JAN WALENCIK – zorganizowali konferencję prasową dla dziennikarzy i uroczystą premierę albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa. Było bardzo podniośle i zawodowo, a zarazem niezwykle swojsko. Obok przedstawicieli mediów i pary autorów książki, Bożeny i Jana Walencików, w spotkaniu wzięli udział: Jerzy Leszczyński, marszałek Województwa Podlaskiego, Magdalena Łyżnicka-Sanczenko, dyrektor Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego oraz zaproszeni goście. Niedługo po tej konferencji prasowej dziennikarze zaczęli umieszczać w swoich mediach relacje o albumie Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa.

CYTAT. Fragment programu telewizyjnego Obiektyw – relacja z konferencji prasowej i premiery albumu filmowego Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa. Źródło: Obiektyw – TVP 3 Białystok, 20.01.2017 r.

CYTAT. Relacja internetowa z konferencji prasowej i uroczystej premierze albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym w Białymstoku. Źródło: uwb.edu.pl, 20.01.2017 r. 

CYTAT. Ilustracja do relacji z konferencji prasowej i uroczystej premierze albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym w Białymstoku. Źródło: uwb.edu.pl, 20.01.2017 r. 

CYTAT. Ilustracja do relacji z konferencji prasowej i uroczystej premierze albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym w Białymstoku. Źródło: uwb.edu.pl, 20.01.2017 r. 

CYTAT. Ilustracja do relacji z konferencji prasowej i uroczystej premierze albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym w Białymstoku. Źródło: uwb.edu.pl, 20.01.2017 r. 

CYTAT. Relacja internetowa z konferencji prasowej i uroczystej premierze albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa w Uniwersyteckim Centrum Przyrodniczym w Białymstoku. Źródło: wrotapodlasia.pl, 23.01.2017 r. 

GALERIA: PREMIERA ALBUMU SAGA PRASTAREJ PUSZCZY. OPOWIEŚĆ FILMOWA (kliknij w dowolne zdjęcie, aby je powiększyć i wejść do galerii).