ODKRYWAMY ŚWIAT NATURY PO SWOJEMU

FILMY FOTOGRAFIE SŁOWA DŹWIĘKI

STRONA  ARCHIWALNA  (sprzed 2022 r.)

19.04.2018 r.

Nakład albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa – wyczerpany!

Uprzejmie informujemy, że w e-sklepie ŻUBROWEJ 10 został wyczerpany nakład wielkiego albumu Bożeny i Jana Walencików Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa. Zniknęły właśnie ostatnie egzemplarzy z barwną obwolutą. Prawdopodobnie jest jeszcze pewna niewielka ilość egzemplarzy w księgarniach BookBook.

Gorąco dziękujemy wszystkim właścicielom naszego albumu, którzy zakupili go w e-sklepie ŻUBROWEJ 10. W ten sposób macie Państwo u siebie wyjątkową pozycję o polskiej przyrodzie, tym cenniejszą, że właśnie staje się ona białym krukiem na rynku wydawniczym. Jest nam ogromnie miło, że postawiliście Państwo na naszą pracę twórczą.

Jak dotąd, nie przewidujemy następnego wydania tego prawie 6-kilogramowego i 664-stronicowego albumu, chyba że znajdzie się ktoś, kto zechce zainwestować w bardzo drogi druk i oprawę tej oryginalnej księgi.

Okładka albumu Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa, autorzy: Bożena i Jan Walencik.

8. Kadry z filmu (CYTATY). 740px

Mamy jeszcze wiele do pokazania i opowiedzenia na temat ojczystej przyrody, zatem Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa nie jest naszym ostatnim słowem. Kolejne  nasze utwory, niełatwe od strony wydawniczej, wymagają czasu i trudno osiągalnych dzisiaj na tego typu wydawnictwa środków. Nie rezygnujemy, pracujemy nad nowymi oryginalnymi albumami. Prosimy więc naszych Czytelników i Widzów o cierpliwość i śledzenie informacji na stronie www.zubrowa10.pl.

Dziękujemy…