ODKRYWAMY ŚWIAT NATURY PO SWOJEMU

FILMY FOTOGRAFIE SŁOWA DŹWIĘKI

STRONA  ARCHIWALNA  (sprzed 2022 r.)

07.01.2018 r.

Już jesteśmy w sieci! Dziś ruszyła nasza strona www.zubrowa10.pl

Tak oto zaczynamy nowy rozdział naszego twórczego życia i nowy rozdział ŻUBROWEJ 10 JAN WALENCIK – pod znakiem SIECI INTERNETOWEJ.

Przyznajemy, długo trwało, zanim zebraliśmy się wreszcie i zbudowaliśmy stronę www.zubrowa10.pl. Od lat przeszkadzały nam w tym kolejne produkcje filmowe, książkowe, wystawiennicze oraz samo aktywne filmowanie i fotografowanie. Co tu dużo mówić – zawsze mieliśmy nawał pracy. A pracujemy w końcu w bardzo małym gronie.

Mamy szczerą nadzieję, że strona www.zubrowa10.pl zainteresuje Was, Szanowni Internauci. Że wielu znajdzie w niej coś interesującego dla siebie, może nawet coś inspirującego. Że zostaniecie Przyjaciółmi ŻUBROWEJ 10 i będziecie nas często odwiedzać.

Bardzo staraliśmy się, aby układ strony i jej treści były czytelne, a funkcjonowanie niezawodne. Część informatyczną – programowanie i kodowanie strony – przygotowała firma RUTCOM, która przez kilka miesięcy realizowała nasze wymagające pomysły. Niemało jest tutaj fotografii i klipów filmowych, które chwilami mogą istotnie wydłużać reakcję serwera. Działanie tej strony zależy od wielu zmiennych, na które nie zawsze mamy wpływ. Jeśli zwłaszcza teraz, na początku, pojawią się jakieś dysfunkcje, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.