PORTFOLIO: NASZE PRACE

W tym PORTFOLIO prezentujemy nasze wiodące, czy też najważniejsze prace – utwory fotograficzne (wybór), filmowe, albumowe, książkowe i e-booki.

Ta kolekcja ułożona jest trochę jak podróż przez nasze twórcze życie i ukazuje świat naszej najdoskonalszej bohaterki – Natury – w sposób na wskroś naznaczony indywidualizmem autorów i wolnością powoływania do życia czegoś zupełnie nowego, przy pomocy środków fotograficznych, filmowych, dźwiękowych i słownych.

Mamy nadzieję, że w tym zbiorze czytelne jest motto, jakie przez długie lata, każdego dnia towarzyszyło i towarzyszy naszej niezależnej twórczości i wielkiej pasji. Brzmi ono: ODKRYWAMY ŚWIAT NATURY PO SWOJEMU.

Szanowny Gościu, mamy nadzieję, że gdy zechcesz zagłębić się w nasze prace, to dostrzeżesz w nich fascynującą paletę dzikiego życia, ale może choćby trochę po nowemu. Liczymy też bardzo, że Twoja przyrodnicza pasja, pobudzona być może naszymi utworami, pozwoli Ci odkrywać Świat Natury z własną nieprzymuszoną wrażliwością, czyli… po swojemu.

Właśnie, zapraszamy do odkrywania – PO SWOJEMU…

GALERIA FOTOGRAFII

SERIALE I FILMY

ALBUMY I KSIĄŻKI

UJĘCIA FILMOWE I NAGRANIA AUDIO

BOŻENA I JAN WALENCIK – CV

error: Content is protected !!