FOTOGRAFIE DO PUBLIKACJI Z LICENCJĄ NIEWYŁĄCZNĄ (OFERTA)

Sóweczka | Pygmy owl. E55106. © Jan Walencik 2022.

E55106. © Jan Walencik 2022.

ROZSMAKUJ SIĘ W NASZYCH FOTOGRAFIACH PRZYRODY TWORZONYCH PRZEZ DŁUGIE LATA.

WYKORZYSTAJ JE W SWOICH ZAWODOWYCH PROJEKTACH!

BĘDZIESZ ZADOWOLONY!

Na indywidualne zamówienie sprzedajemy fotografie przyrodnicze Jana Walencika do następującego użytku komercyjnego:

  • do publikacji drukowanych (w książkach, albumach, prasie codziennej, magazynach ilustrowanych, opracowaniach firmowych, informacyjnych, edukacyjnych, promocyjnych, reklamowych, akcydensowych itp.),

  • do publikacji elektronicznych (serwisy internetowe, e-booki, aplikacje mobilne, reklamy, ogłoszenia itp.),

  • do zastosowań multimedialnych (prelekcje, projekcje, diaporamy, wystawy, reklamy świetlne, plansze informacyjne, edukacyjne itp.).


Zapraszamy do współpracy autorów, wydawców, dziennikarzy, redaktorów, edytorów fotograficznych, szefów agencji reklamowych, muzealników, edukatorów, właścicieli serwisów/witryn i wszystkich, którzy poszukują oryginalnych zdjęć przyrody do swoich zawodowych przedsięwzięć.


Dysponujemy gromadzonym przez prawie 40 lat archiwum przyrodniczych fotografii barwnych i czarno-białych Jana Walencika. Kilkaset przykładów demo znajdziesz w PORTFOLIO: GALERIA FOTOGRAFII, jak i na stronach archiwalnych (PORTFOLIO: FOTOGRAFIE). Nie udostępniamy materiałów źródłowych – oferujemy wyłącznie fotografie edytowane przez autora. Dostarczamy je u w plikach TIFF (300 ppi, Adobe RGB 1998) lub JPEG (72 ppi, sRGB).

Każdej transakcji (również w przypadku nabycia praw do tylko jednej fotografii) towarzyszy UMOWA LICENCYJNA gwarantująca legalne wykorzystanie praw do zdjęć. W umowie udzielamy Klientowi LICENCJI NIEWYŁĄCZNEJ, która upoważnia Go do korzystania z zakupionych fotografii w konkretnym zakresie użytkowania (określone pola eksploatacji, czas i terytorium).

Kierujemy się uczciwą polityką cenową, która odzwierciedla nasz twórczy i technologiczny wkład w każde zdjęcie, a jednocześnie wychodzi naprzeciw wymaganiom artystycznym i technicznym Klienta. Zasada jest prosta. Jeśli zechcesz kupić u nas tylko jedną licencjonowaną fotografię do komercyjnego wykorzystania, może wydać się droga. Jeśli zamówisz ich kilka zobaczysz, że każda stała się tańsza. A gdy zechcesz ich wziąć naprawdę dużo, dostaniesz tak dobrą cenę, że być może zapragniesz wziąć ich jeszcze więcej.

Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach budżetu określonego przez Klienta.


Zainteresowanych Klientów komercyjnych prosimy o kontakt mailowy z Janem Walencikiem (
tutaj).

Borsuk | Badger. E010821. © Jan Walencik 2017.

E010821. © Jan Walencik 2017.

error: Content is protected !!