UJĘCIA FILMOWE I NAGRANIA AUDIO Z LICENCJĄ NIEWYŁĄCZNĄ (OFERTA)

Sóweczka | Pygmy owl. E55106. © Jan Walencik 2022.

E55106. © Jan Walencik 2022.

DAJ SIĘ ZAUROCZYĆ NASZYMI MATERIAŁAMI FILMOWYMI I DŹWIĘKOWYMI…

WYKORZYSTAJ JE W SWOICH FILMACH I PROJEKTACH MULTIMEDIALNYCH!

TWOJE DZIEŁA ZYSKAJĄ NA TYM!

Na indywidualne zamówienie sprzedajemy przyrodnicze ujęcia filmowe Jana Walencika oraz przyrodnicze nagrania zespołu ŻUBROWEJ 10 JAN WALENCIK do następującego użytku komercyjnego:

  • do wykorzystania w filmach dokumentalnych, fabularnych, zwiastunach,

  • do wykorzystania w programach telewizyjnych i audycjach radiowych,

  • do wykorzystania w klipach filmowych (informacyjnych, edukacyjnych, firmowych itp.),

  • do wykorzystania w reklamie produktów handlowych,

  • do wykorzystania w projektach specjalnych (pokazach filmowych, projekcjach teatralnych, muzealnych, konferencyjnych, e-bookach, audiobookach, aplikacjach mobilnych, witrynach internetowych, nagraniach płytowych itp.).


Zapraszamy do współpracy filmowców, producentów, wydawców i dziennikarzy telewizyjnych i radiowych, kierownictwo promujących się instytucji i firm, szefów agencji reklamowych, muzealników, edukatorów, właścicieli serwisów/witryn i wszystkich, którzy poszukują oryginalnych ujęć filmowych przyrody oraz przyrodniczych nagrań dźwiękowych do swoich zawodowych przedsięwzięć.


Dysponujemy archiwum przyrodniczych ujęć filmowych autorstwa Jana Walencika i biblioteką dźwiękową autorstwa zespołu ŻUBROWEJ 10 JAN WALENCIK z nagraniami głosów zwierząt, dźwięków tła różnych środowisk przyrodniczych (ambient) i efektów specjalnych (foley). Przykładowe demo z zestawami ujęć (klipami filmowymi) i z klipami dźwiękowymi znajdziesz w PORTFOLIO: UJĘCIA FILMOWE I NAGRANIA AUDIO. Ze względu na konieczność dalszej obróbki w procesie postprodukcji danego projektu, udostępniamy cyfrowe kopie źródłowych materiałów filmowych i dźwiękowych, nieedytowanych. Dostarczamy je w nieskompresowanych plikach wideo QUICKTIME lub AVI (w natywnej rozdzielczości HD lub 4K) oraz w plikach audio WAV (24bit, 48 kHz).

Każdej transakcji (również w przypadku nabycia praw do tylko jednego ujęcia filmowego lub klipu dźwiękowego) towarzyszy UMOWA LICENCYJNA gwarantująca legalne wykorzystanie praw do zdjęć filmowych i nagrań dźwiękowych. W umowie udzielamy Klientowi LICENCJI NIEWYŁĄCZNEJ, która upoważnia Go do korzystania z zakupionych materiałów w konkretnym zakresie użytkowania. Cena za licencję niewyłączną na wykorzystanie tych materiałów ustalana jest każdorazowo indywidualnie i zależy od:

  • długości materiału filmowego/dźwiękowego,
  • stopnia trudności wykonania ujęć/nagrań (atrakcyjności efektu ujęć),
  • rodzaju projektu i sposobu wykorzystania w oryginalnym utworze Klienta,
  • ilości i rodzaju pól eksploatacji,
  • terytorium emisji i czasu przekazania praw autorskich.


Przy większej ilości zamówionych ujęć oferujemy niższe, atrakcyjne ceny. Jeśli zechcesz kupić u nas tylko jedno licencjonowane ujęcie/nagranie do komercyjnego wykorzystania, może wydać się ono drogie. Jeśli zamówisz ich kilka zobaczysz, że każde stało się tańsze. A gdy zechcesz ich wziąć naprawdę dużo, dostaniesz tak dobrą cenę, że być może zapragniesz wziąć ich jeszcze więcej.

Nie oddajemy naszych materiałów filmowych i dźwiękowych za darmo. Kierujemy się przejrzystą i uczciwą zasadą: wszędzie tam, gdzie ktoś zarabia dzięki naszej pracy (na niej), powinien docenić nasz wkład i podzielić się z nami profitami.

Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach budżetu określonego przez Klienta.

Zainteresowanych Klientów komercyjnych prosimy o kontakt mailowy z Janem Walencikiem (tutaj).

Borsuk | Badger. E010821. © Jan Walencik 2017.

E010821. © Jan Walencik 2017.

error: Content is protected !!