Ładowanie


OFERTA WSPÓŁPRACY:
FOTOGRAFIE DEKORACYJNE WE WNETRZACH, WYSTAWY FOTOGRAFICZNE 

 

E041884. © Krzysztof Komar 2017.

 

 

 

MOŻESZ MIEĆ TROCHĘ PRZYRODY NA CO DZIEŃ – W SWOIM DOMU, W BIURZE, W FIRMIE. ZAMIAST PATRZEĆ NA PUSTĄ ŚCIANĘ, DOTKNIJ DZIKIEJ NATURY I CIESZ SWOJE OCZY WYRAFINOWANYMI FOTOGRAMAMI!

ZRÓB RAZEM Z NAMI WIELKĄ, NIEZAPOMNIANĄ WYSTAWĘ FOTOGRAFII PRZYRODY! 

 

Ponieważ koncentrujemy się na ofercie zdjęć kolekcjonerskich i wielkoformatowych, zasadniczo nie proponujemy sprzedaży wydruków fotografii Jana Walencika do prywatnego użytku w postaci pojedynczych egzemplarzy małych formatów (typu A4, A3). W przyszłości prawdopodobnie wprowadzimy taką ofertę do naszego e-sklepu. Obecnie tylko wyjątkowo, na specjalne zamówienie zdecydowanych Klientów sprzedajemy pojedyncze wydruki małoformatowe, nieoprawione. Jeśli jesteś Klientem, któremu zależy na takiej fotografii, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, czy realizacja Twojego zamówienia jest możliwa i aby uzgodnić ewentualne szczegóły (kontakt tutaj).Wytrawnym koneserom, na indywidualne zamówienie proponujemy ekskluzywne kolekcjonerskie egzemplarze fotografii – sygnowane przez Jana Walencika – drukowane z wyjątkową dbałością na materiałach archiwalnych, w skrajnie limitowanej ilości od 3 do 5 odbitek. Z chwilą zgłoszenia chęci zakupu przez kolekcjonera, przedstawiamy konkretną ofertę 30 tematów i 5 formatów do wyboru oraz cennik. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem kolekcjonerskiej fotografii skontaktuj się z nami (kontakt tutaj).Na indywidualne zamówienie Klientów sprzedajemy gotowe do eksponowania fotografie wielkoformatowe, o rozmiarach najczęściej od 70 x 100 cm do 120 x 180 cm (oprawione i zabezpieczone). Są to fotografie dekoracyjne przeznaczone do umieszczania w tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrzach biurowych, reprezentacyjnych pomieszczeniach w korporacjach, instytucjach, małych firmach, a także w salonach wystawienniczych, muzeach, restauracjach, salonach handlowych i usługowych oraz w innych podobnych wielkoprzestrzennych pomieszczeniach.

Proponujemy zarówno pojedyncze fotogramy, jak i całe ciągi (serie) tematyczne – rodzaj małej galerii fotografii – w postaci poliptyków (dyptyki, tryptyki, kwadryptyki, pentaptyki, heksaptyki, heptaptyki i oktaptyki), a na specjalne życzenie – nawet kilkudziesięciu fotogramów (np. do wyjątkowo obszernych reprezentacyjnych holi, korytarzy, czy sal konferencyjnych).

Fotogramy przygotowywane są specjalnie do każdego zamówienia, przy osobistym udziale autora. Bardzo staramy się zachować rozsądne i atrakcyjne proporcje stosunku ceny do jakości. Ceny pojedynczych fotografii i zestawów fotografii znacznie się różnią, w zależności od formatu, materiału, sposobu wykończenia i oprawy oraz terminu dostawy – z tego powodu ustalamy je indywidualnie z Klientem i dopasowujemy do Jego budżetu. Zainteresowane instytucje i osoby prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Janem Walencikiem (kontakt tutaj).Jeśli masz doświadczenie w organizacji dużych wystaw fotograficznych, plenerowych i we wnętrzach, reprezentujesz renomowaną i szanowaną instytucję, organizację lub fundację, a przede wszystkim jeśli masz ochotę wziąć udział w nietuzinkowym przedsięwzięciu przyrodniczo-wystawienniczym, które będzie trwającym wiele miesięcy wydarzeniem – koniecznie  skontaktuj się z nami (kontakt tutaj). Proponujemy Ci wspólne prestiżowe wyzwanie na temat ochrony przyrody zagrożonej Puszczy Białowieskiej i nie tylko. Wobec ostatnich niefortunnych działań  związanych z tym obiektem Światowego Dziedzictwa może się okazać, że naszym projektem wystawienniczym, ale i przy okazji multimedialnym, będzie zainteresowane społeczeństwo całej Europy. Przykład kilku odsłon naszej plenerowej wystawy zdjęć wielkoformatowych, Arbores vitae – drzewa życia. Ostatnia taka puszcza, znajdziesz tutaj.