NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

WYWIAD WIDEO – EAST DESIGN DAYS

Wczoraj na stronie FB East Design Days ukazał się wywiad wideo z nami, przeprowadzony przez Aleksandrę Toczydłowską jeszcze w październiku ubiegłego roku w Białymstoku, gdzie byliśmy zaproszeni na VI warsztaty EAST DESIGN DAYS na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Opowiadamy w nim o naszym największym projekcie multimedialnym Z ZAPARTYM TCHEM. PUSZCZA BIAŁOWIESKA XXI WIEKU: PORTRET SUBIEKTYWNY.

Zapraszamy do obejrzenia: https://fb.watch/rsNbGA-D6x/

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!