Puchalszczyzna (dwa e-booki)

TAKICH DWÓCH TOMÓW JESZCZE NIE BYŁO! 


DWA MEGA E-BOOKI, KTÓRE POWINIEN MIEĆ KAŻDY PASJONAT POLSKIEJ PRZYRODY I LUDZKICH LOSÓW!


MONUMENTALNE DZIEŁO ŻYCIA JANA WALENCIKA, OD LAT OCZEKIWANE PRZEZ WIERNYCH MIŁOŚNIKÓW PASJI I TWÓRCZOŚCI WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO.

Okładka e-booka. Napis: JAN WALENCIK/PUCHALSZCZYZNA/CZĘŚĆ PIERWSZA. ŻYCIE Z PASJĄ. Fotografia Włodzimierza Puchalskiego…

Okładka promocyjna e-booka – pierwszej części monografii Jana Walencika pt. Puchalszczyzna. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2020.

Okładka e-booka. Napis: JAN WALENCIK/PUCHALSZCZYZNA/CZĘŚĆ DRUGA. TWÓRCZOŚĆ NATCHNIONA. Fotografia Włodzimierza Puchalskiego…

Okładka promocyjna e-booka – drugiej części monografii Jana Walencika pt. Puchalszczyzna. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2020.

Wydawca – ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK – uprzejmie informuje, że najnowsze dzieło Jana Walencika, monografia pt.  Puchalszczyzna została opublikowana 12 grudnia 2022 r. Składa się z dwóch tomów:

  • Puchalszczyzna. Część pierwsza. Życie z pasją,

  • Puchalszczyzna. Część druga. Twórczość natchniona.

Część pierwsza liczy 704 strony (1686 ilustracji i 1515 przypisów), część druga – 696 stron (1595 ilustracji i 815 przypisów). Razem liczą 1400 stron (3281 ilustracji i 2330 przypisów)!

Wydawca i jednocześnie autor świadomie zdecydował się na taki – elektroniczny sposób przedstawienia ogromnej i najnowszej wiedzy o życiu i twórczości Włodzimierza Puchalskiego, ponieważ pragnął, by jak najszybciej stała się ona udziałem polskiego społeczeństwa, zwłaszcza osób zainteresowanych tą tematyką, od długich lat oczekujących na ukazanie się obszernej i wyczerpującej monografii.

Fotografia: Włodzimierz Puchalski z kamerą, zanurzony w wodzie wśród tataraków. Napis: PUCHALSZCZYZNA.

PONAD 30 LAT PRZYGOTOWAŃ!


WIELKA MONOGRAFIA ŻYCIA I DZIEŁA MISTRZA WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO – PIONIERA FOTOGRAFOWANIA I FILMOWANIA DZIKIEGO ŻYCIA. WYJĄTKOWEGO POLAKA, ARTYSTY I PRZYRODNIKA, TWORZĄCEGO PRZEZ KILKADZIESIĄT LAT XX WIEKU, KTÓRY Z PASJĄ I WRAŻLIWOŚCIĄ OTWIERAŁ NASZE OCZY NA NATURĘ.


ŻADNE INNE OPRACOWANIA NA TEMAT ŻYCIA I TWÓRCZOŚCI MISTRZA PUCHALSKIEGO NIE SĄ TAK WYCZERPUJĄCE, KOMPETENTNE I ZASOBNE W UDOKUMENTOWANĄ I RZETELNĄ WIEDZĘ.

Włodzimierz Puchalski, ale tamten… sprzed lat – z krwi i kości – pozostaje dla mnie jak ktoś nierealny, jak mglisto wyobrażony PRZYJACIEL, ktoś, kogo nigdy się nie dotknęło, z kim nigdy się nie porozmawiało. Nie poznałem Go osobiście…

Zwiastun monografii (dwa e-booki): Jan Walencik. Puchalszczyzna. Real. Jan Walencik.  © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK  2022. 

UWAGA!

PAKIET DLA MEDIÓW z materiałami promocyjnymi dwóch e-booków Puchalszczyzna (prezentacja, opisy, spisy treści, fragmenty tekstów, wybrane ilustracje, CV autora, linki) wysyłam na życzenie konkretnej Redakcji/Serwisu. Podobnie, na życzenie udostępniam bardzo ograniczoną liczbę ilustracji w CMYK, do publikacji drukowanych. Zainteresowanych proszę o wysłanie wiadomości w tej sprawie poprzez panel kontaktowy na dole strony START.

Gorąco zachęcam Państwa do wykorzystania treści załączonych do PAKIETU w publikacjach medialnych, ale wyłącznie w tych, które będą poświęcone tematyce monografii Puchalszczyzna.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o wiele więcej na temat obydwu części Puchalszczyzny, przejdź dalej:

PUCHALSZCZYZNA.

Część I. Życie z pasją

PUCHALSZCZYZNA.

Część II. Twórczość natchniona

Obydwa e-booki Puchalszczyna w formacie .pdf, z licencją do użytku osobistego Kupującego możesz kupić natychmiast w naszym SKLEPIE.

UWAGA!

Z ważnych powodów organizacyjnych i twórczych podjąłem decyzję o zamknięciu z dniem 21 października 2023 roku mojego sklepu internetowego https://sklep.zubrowa10.pl/.

Oznacza to również, że w tym samym dniu zakończy się sprzedaż moich obydwu e-booków pt. PUCHALSZCZYZNA, czyli monografii życia i twórczości Włodzimierza Puchalskiego, pioniera polskiej fotografii przyrodniczej i polskiego filmu przyrodniczego.

O dalszych losach PUCHALSZCZYZNY będę informował – na  https://zubrowa10.pl/blog-z-mojej-perspektywy/ i na https://www.facebook.com/janwalencik.zzapartymtchem/ – być może w niedalekiej przyszłości, w miarę pojawiania się istotnych dla niej wiadomości.

error: Content is protected !!