NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

Jeszcze więcej o e-bookowej PUCHALSZCZYŹNIE

Blog. Fotografia: Włodzimierz Puchalski z kamerą, zanurzony w wodzie. Napis: PUCHALSZCZYZNA/CZĘŚĆ DRUGA.TWÓRCZOŚĆ NATCHNIONA.

Wracam, jak obiecałem wczoraj, aby ponownie zaprosić wszystkich miłośników pasji i twórczości MISTRZA WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO na ostatni, trzeci zwiastun filmowy PUCHALSZCZYZNYZWIASTUN CZĘŚCI DRUGIEJ.

Zwiastun monografii (e-book): Jan Walencik. Puchalszczyzna. Część druga. Twórczość natchniona. Real. Jan Walencik. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK  2022. 

PRZYPUSZCZAM, ŻE ZNOWU CHCESZ ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDA MOJA MONOGRAFIA O BEZKRWAWYM ŁOWCY W ŚRODKU?

Proszę bardzo! Zapraszam na kolejną pełną szczegółów stronę poświęconą wyłącznie DRUGIEJ CZĘŚCI PUCHALSZCZYZNY – możesz je zobaczyć i o nich przeczytać TUTAJ. Oto okładka promocyjna i jedna z pokazanych tam stron:

Okładka e-booka. Napis: JAN WALENCIK/PUCHALSZCZYZNA/CZĘŚĆ DRUGA. TWÓRCZOŚĆ NATCHNIONA. Fotografia Włodzimierza Puchalskiego…

Okładka promocyjna e-booka – drugiej części monografii Jana Walencika pt. Puchalszczyzna. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2020.

Str. 90, fragment monografii: Jan Walencik. Puchalszczyzna. Część druga.Twórczość natchniona. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2022.

Być może byłeś już w naszym sklepie, ale jeśli jeszcze tam nie zajrzałeś – pamiętaj proszę, że w każdej chwili możesz mieć dla siebie wielką, 1400-stronicową, e-bookową PUCHALSZCZYZNĘ. Koniecznie odwiedź nasz nowy SKLEP, czyli SKLEP ŻUBROWA 10. Przypominam: dla wszystkichchętnych do szybkiego działania PUCHALSZCZYZNA JEST W CENIE PROMOCYJNEJ DO KOŃCA GRUDNIA 2022 R.!

Ponownie gorąco proszę, dzielcie się tym wpisem z NIBY-BLOGA jak najszerzej, przesyłajcie go znajomym i przyjaciołom, wszystkim fanom WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO, fanom POLSKIEJ PRZYRODY, fanom filmów przyrodniczych i fanom fotografii przyrodniczej.

PODAJ DALEJ – NIECH INNI USŁYSZĄ O PUCHALSZCZYŹNIE!

Do zobaczenia niebawem, pewnie znów pogawędzimy o MISTRZU BEZKRWAWYCH ŁOWÓW!

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!