NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

Koniec sprzedaży e-booków PUCHALSZCZYZNA

Dzień dobry po znowu dłuższej – i znowu z konieczności – przerwie. Z ważnych powodów organizacyjnych i twórczych podjąłem decyzję o zamknięciu z dniem 21 października 2023 roku mojego sklepu internetowego https://sklep.zubrowa10.pl/.

Oznacza to również, że w tym samym dniu zakończy się sprzedaż moich obydwu e-booków pt. PUCHALSZCZYZNA, czyli monografii życia i twórczości Włodzimierza Puchalskiego, pioniera polskiej fotografii przyrodniczej i polskiego filmu przyrodniczego.

O dalszych losach PUCHALSZCZYZNY będę informował – na tym blogu i na https://www.facebook.com/janwalencik.zzapartymtchem/ – być może w niedalekiej przyszłości, w miarę pojawiania się istotnych dla niej wiadomości.

Tymczasem gorąco zapraszam do OSTATNIEJ OKAZJI ZAKUPU OBYDWU E-BOOKÓW (do 21 października) na https://sklep.zubrowa10.pl/.

ZOSTAŁO TYLKO 11 DNI!

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!