NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

Z ZAPARTYM TCHEM 2023 – zwiastun

Dziś opublikowałem na YouTube ZWIASTUN – Z ZAPARTYM TCHEM. SEZON 2023 . W ten sposób inicjuję w tym roku prace nad moim wielkim dwujęzycznym projektem:

WITH BATED BREATH. 21st CENTURY BIAŁOWIEŻA FOREST: A SUBJECTIVE PORTRAIT 🌐 Z ZAPARTYM TCHEM. PUSZCZA BIAŁOWIESKA XXI WIEKU: PORTRET SUBIEKTYWNY.

Niestety, w poprzednim roku, 2022, nie mogłem poświęcić odpowiednio dużo czasu na fotografowanie Puszczy. Stan wyjątkowy w strefie przygranicznej, a potem kolejne przygnębiające miesiące ze świadomością ludzkich dramatów tuż obok, nie mogły być scenerią, w której potrafiłbym tworzyć fotografie ważne, piękne i podniosłe. Bardzo liczę na to, że 2023 będzie pod tym względem o niebo lepszy. Zrobię wszystko by nadrobić ubiegłoroczne straty, ale być może przez nie właśnie przyjdzie mi wydłużyć ten ogromny projekt o jeden rok. Kto wie…

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZWIASTUNA

Zwiastun Z ZAPARTYM TCHEM 2023. Real. Jan Walencik. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK  2023. 

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!