NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

WIZJA AUTORA 2023 – zwiastun

W uzupełnieniu poprzedniego wpisu i zwiastuna – dla pełnego obrazu projektu:

WITH BATED BREATH. 21st CENTURY BIAŁOWIEŻA FOREST: A SUBJECTIVE PORTRAIT 🌐 Z ZAPARTYM TCHEM. PUSZCZA BIAŁOWIESKA XXI WIEKU: PORTRET SUBIEKTYWNY – dziś ZWIASTUN – WIZJA AUTORA 2023.

Przedstawiam w nim swoje rozumienie fotografii artystycznej Natury i moje cztery spojrzenia na Puszczę: FASCYNACJĘ, EKSPRESJĘ, IMPRESJĘ i REFLEKSJĘ. Wyjaśniam również pochodzenie tytułu.

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZWIASTUNA, a wszystkim wrażliwym na ŻYCIODAJNE SŁOŃCE, którzy chłoną, kolekcjonują i pieszczą kadry z Natury (z Puszczy ma się rozumieć) nie tylko kamerami, ale przede wszystkim swymi czułymi oczami, życzę DUŻO FASCYNUJĄCEGO ŚWIATŁA!

Zwiastun WIZJA AUTORA 2023. Real. Jan Walencik.  © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK  2023.

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!