NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

ZASILANI # 71 – LEŚNA KAPSUŁA CZASU

Kanał YouyTube ZASILANI to cykl opowieści o niezwykłych ludziach i miejscach zasilanych naturą. Za  prowadzącymi, Magdą i Petrosem, już ponad 70 ekscytujących wypraw po Podlasiu! W każdym odcinku odkrywają ekscytujące szlaki i smaki oraz zanurzają się w wielokulturowym tyglu pogranicza. Sprawdzają też, jak podlaska natura zasila sztukę, naukę, biznes i nowe technologie.

Dwa dni temu na kanale YouTube ZASILANI ukazał się nowy odcinek, # 71 – LEŚNA KAPSUŁA CZASU, do którego zostałem zaproszony. Opowiadam o fascynacji Puszczą Białowieską, ale też o naszym długoterminowym projekcie Z ZAPARTYM TCHEM. PUSZCZA BIAŁOWIESKA XXI WIEKU: PORTRET SUBIEKTYWNY.

Zapraszam do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=m29iXvMw29g

Zobacz też: https://www.facebook.com/PodlaskieZasilaneNatura/?locale=pl_PL

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!