NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

Znowu jestem na Facebooku

Baner. Tekst: DZIEŃ DOBRY! ZNOWU JESTEM NA FACEBOOKU/NADSZEDŁ CZAS NA NOWA PASJĘ!

15 września 2022 r. na Facebooku pojawiła się nowa odsłona mojej strony, zatytułowana

Jan Walencik. Z zapartym tchem.

Poprzednia nazwa brzmiała: Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa. Nowa nazwa, to nowe wyzwania. W sposób oczywisty moja nowa strona na Facebooku łączy się z tą moją autorska stroną www.zubrowa10.pl i z tym NIBY-BLOGIEM: Z MOJEJ PERSPEKTYWY.

Główną intencją @janwalencik.zzapartymtchem jest kontakt z gronem Internautów (Gości) zainteresowanych przede wszystkim moim przedsięwzięciem życia pt. Z ZAPARTYM TCHEM. PUSZCZA BIAŁOWIESKA XXI WIEKU. PORTRET SUBIEKTYWNY, ale także innymi pracami twórczymi i konkretnymi nowymi utworami (fotografie, książki, e-booki, formy filmowe itp.).

Zgodnie z moją deklaracją w nagłówku tego NIBY-BLOGA, na @janwalencik.zzapartymtchem będą ukazywały się skróty większości wpisów ukazujących się tutaj (w NIBY-BLOGU), z możliwością komentowania ich właśnie tam (na Facebooku).

Widok banera na Faceboku – strona: Jan Walencik. Z zapartym tchem.

Tak więc, po ponad dwóch latach mojej nieobecności na dawnej stronie Saga prastarej puszczy. Opowieść filmowa (przyznaję „ulotnienia się” na długo, ale z ważnych powodów) już działam aktywnie w nowej odsłonie Jan Walencik. Z zapartym tchem.

Zapraszam do regularnego odwiedzania i sprawdzania moich postów tutaj: https://www.facebook.com/janwalencik.zzapartymtchem .

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!