NIBY-BLOG

Dlaczego NIBY-BLOG, a nie BLOG? Bo nie deklaruję, że jak w prawdziwym blogu, zamieszczam wpisy regularnie: codziennie albo przynajmniej raz na tydzień. Moje wpisy pojawiają się wtedy, gdy mam coś istotnego do zakomunikowania. Kiedy pragnę podzielić się ze światem refleksjami, twórczymi doświadczeniami, informacjami o wydarzeniach oraz moją nową namiętnością – artystyczną fotografią z Natury.

Zapraszam do lektury wszystkich zainteresowanych moimi utworami, warsztatem, osobistymi przemyśleniami, inspiracjami i nowymi pomysłami.

Chętnie poznam opinie Czytelników NIBY-BLOGA, na mojej stronie na FACEBOOKU, gdzie pojawiają się skróty kolejnych wpisów, jako posty. Zazwyczaj na dole każdego wpisu na tej stronie znajduje się link do posta.

Previous slide
Next slide

Z MOJEJ PERSPEKTYWY

PUCHALSZCZYZNA – wreszcie jest!

Dzień dobry po dłuższej – z konieczności – przerwie. Dla mnie to naprawdę DOBRY DZIEŃ, ale mam nadzieję, że także dla Was, zwłaszcza wszystkich wiernych fanów i miłośników pasji i twórczości MISTRZA WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO, oczekujących od długich lat na JEGO MONOGRAFIĘ.

Blog. Fotografia: Włodzimierz Puchalski z kamerą, zanurzony w wodzie wśród tataraków. Napis: PUCHALSZCZYZNA/WRESZCIE JEST!

Zatem, jak najbardziej oficjalnie: wydawca – ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK – oraz ja, autor w jednej osobie, z największą przyjemnością informuję, że dziś, 12 grudnia 2022 roku – PUCHALSZCZYZNA moje wielkie dzieło przygotowywane od ponad 30 lat, wreszcie ZOSTAŁO OPUBLIKOWANE w postaci DWÓCH MEGA E-BOOKÓW!!!

Okładka promocyjna e-booka – pierwszej części monografii Jana Walencika pt. Puchalszczyzna. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2020.

Okładka promocyjna e-booka – drugiej części monografii Jana Walencika pt. Puchalszczyzna. © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK 2020.

Część pierwsza liczy 704 strony (1686 ilustracji i 1515 przypisów), część druga – 696 stron (1595 ilustracji i 815 przypisów). Razem liczą 1400 stron (3281 ilustracji i 2330 przypisów)!

Z wielką emocją zapraszam do obejrzenia pierwszego zwiastuna filmowego PUCHALSZCZYZNY. Dwa następne: ZWIASTUN CZĘŚCI PIERWSZEJ i ZWIASTUN CZĘŚCI DRUGIEJ – zapowiem jutro i pojutrze.

Zwiastun monografii (dwa e-booki): Jan Walencik. Puchalszczyzna. Real. Jan Walencik.  © ŻUBROWA 10 JAN WALENCIK  2022. 

Z podobną też przyjemnością donoszę, że na stronie www. zubrowa10.pl od dziś działa zakładka SKLEP, czyli SKLEP ŻUBROWA 10, w którym e-bookową PUCHALSZCZYZNĘ można kupić od ręki.

Obydwa e-boki sprzedawane są wyłącznie razem, jako całość, w postaci zaszyfrowanych plików z danymi Kupującego umieszczonymi w stopce każdej strony. W rzeczy samej Kupujący nie nabywa konkretnego egzemplarza, lecz licencję na „odczytanie treści cyfrowych przy użyciu własnego sprzętu”. Być może dla wielu osób cena PUCHALSZCZYZNY w naszym sklepie jest niemała. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że jest to cena nie jednej, lecz dwóch książek, ba – wyjątkowo obszernych jak na e-booki. Bo to są faktycznie DWA MEGA E-BOOKI, liczące razem równo 1400 STRON!

A na dodatek: OD DZISIAJ DO KOŃCA GRUDNIA 2022 R. MOŻESZ MIEĆ DLA SIEBIE PUCHALSZCZYZNĘ W CENIE PROMOCYJNEJ!

Więcej o PUCHALSZCZYŹNIE możesz zobaczyć i przeczytać TUTAJ. Jutro i pojutrze – w kolejnych wpisach – opowiem o szczegółach obydwu części monografii.

Gorąco proszę, dzielcie się tym wpisem z NIBY-BLOGA jak najszerzej, przesyłajcie go znajomym i przyjaciołom, wszystkim fanom WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO, fanom POLSKIEJ PRZYRODY, fanom filmów przyrodniczych i fanom fotografii przyrodniczej.

PODAJ DALEJ – NIECH INNI USŁYSZĄ O PUCHALSZCZYŹNIE!

Do zobaczenia jutro, wpadnijcie do naszego sklepu – życzę pełnej głębokich wrażeń lektury!

Jan Walencik

Udostępnij ten wpis:

Najnowsze wpisy
error: Content is protected !!